PracaOferty pracy NiemcySpawacz → Niemcy → Praca od zaraz !! Bonusy wakacyjne, świąteczne Niemiecką umowę o pracę

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Spawacz → Niemcy → Praca od zaraz !! Bonusy wakacyjne, świąteczne Niemiecką umowę o pracę

Lokalizacja:

Niemcy, Saksonia, Badenia-Witembergia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Spawanie metodą MIG/MAG/TIG
  • Praca w zależności od doświadczenia w automotiv,
    przy spawaniu maszyn, różnych konstrukcji, mostów, robotów
  • Praca zmianowa w Saksonii lub Badenii-Wittembergii

Wymagania stanowiska

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku
    spawacza MIG/MAG/TIG lub ślusarza
  • Wymagany samochód na dojazdy do pracy
  • Sprawność fizyczna
  • Wymagana znajomość języka niemieckiego min. A2
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2700€ netto - 3200€ netto

  • Możliwość przedłużenia lub wyrobienia certyfikatów
  • Zapewnione zakwaterowanie przez firmę (odpłatnie)
  • Bonusy wakacyjne, świąteczne
  • Bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...