PracaOferty pracy Niemcy › Spawacz MAG Premia startowa 1200 Eur

Kto szuka:

AlphaConsult KG

Stanowisko:

Spawacz MAG Premia startowa 1200 Eur

Lokalizacja:

Niemcy, Monachium

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego długoletniego klienta w Monachium poszukujemy spawaczy MAG

Jeżeli posiadasz wykształcenie spawacza lub podobne kwalifikacje i chcesz się rozwijać w tym kierunku, to jest właśnie oferta dla Ciebie.

Opis stanowiska

  • Spawanie podzespołów ze stali niestopowych. Stal konstrukcyjna przy użyciu MAG 135.
  • Pozycje spawania: pozycja dolna, pozycja pozioma i pionowa (PA, PB i PF ewentualnie PE)
  • Doświadczenie w konstrukcjach stalowych, najlepiej nawet przy budowie dźwigów lub pojazdów szynowych.

Nasze wymagania

  • Warunkiem zatrudnienia jest zdanie próbek spawalniczych, koszty przyjazdu na próbki oraz nocleg  pokrywa nasza firma.

Oferujemy

  • Zatrudnienie długoterminowe – 4 lata, niemiecka umowa o pracę
  • Zakwaterowanie - pokoje 1 osobowe w mieszkaniach pracowniczych ( nie jest to hotel robotniczy)
  • Stawka od 21,50 Eur/brutto  plus dieta dzienna 30,00 Eur /netto, dodatki branżowe, urlopowe i świateczne

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: AlphaConsult KG

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura