PracaOferty pracy Słupsk › Praca na produkcji / wolne weekendy

Kto szuka:

HR Work Force Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca na produkcji / wolne weekendy

Lokalizacja:

Słupsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

HR WORK FORCE ( KRAZ 6474 ) jest uznaną firmą doradczą z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta opierającego się na najwyższym standardzie produkcji poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy przy produkcji łodzi i jachtów.

Miejsce pracy – Głobino

Obowiązki na stanowisku :

·        MONTER - Zabudowa wnętrz jachtów i montaż nowych urządzeń,

·        FORMIERZ LAMINATU - laminowanie, polerowanie i szlifowanie elementów łodzi i jachtów.

Oferujemy :

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta,

·        Wynagrodzenie 4300 zł brutto + premia,

·        Dla chętnych możliwość przystąpienia do egzaminu podnoszącego kwalifikacje i wynagrodzenie,

·        Pracę w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku 6-14/14-22 lub 7-15/15-23

·        Bezpłatne dojazdy ze Słupska do miejsca pracy.

Oczekiwania :

·        Monter - wymagane doświadczenie,

·        Formierz laminatu – umiejętności manualne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-28

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: HR Work Force Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna