PracaOferty pracy NiemcySpawacz MAG 14,50€ - 17€ netto - praca dlugoterminowa, rozne lokalizacje

Kto szuka:

luckywork personalservice GmbH

Spawacz MAG 14,50€ - 17€ netto - praca dlugoterminowa, rozne lokalizacje

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszych klientow na terenie calych Niemiec poszukujemy doswiadczonych spawaczy MAG.

Glownie spawanie warsztatowe i produkcyjne. Celujemy w zlecenia dlugoterminowe i dluga wspolprace z naszymi klientami oraz pracownikami.

Stawki sa zalezne od projektu oraz kwalifikacji pracownika.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony
  • Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawka (ZALEZY OD PROJEKTU od 14,50 do 17€ netto)
  • Bezpłatne zakwaterowanie: Komfortowy, jednoosobowy pokój w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu
  • Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe
  • Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
  • Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco
  • Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres
  • Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagamy:

  • doswiadczenia w spawaniu metoda MAG
  • aktualne certyfikaty spawalnicze beda dodatkowym atutem (nie sa wymagane)
  • wlasne auto bedzie zaleta (nie jest wymagane)
  • podstawowa znajomosc jezyka niemieckiego (podstawowa komunikacja w miejscu pracy)
  • gotowosc do pracy w delegacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: luckywork personalservice GmbH

branże: Produkcja / Przemysł

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...