PracaOferty pracy SzczecinKoordynator/ka ds. Sprzedaży Usług Opiekuńczych w Polsce - Szczecin

Kto szuka:

Promedica24

Koordynator/ka ds. Sprzedaży Usług Opiekuńczych w Polsce - Szczecin

Lokalizacja:

Szczecin

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pozyskiwanie nowych klientów zainteresowanych usługami opiekuńczymi w Polsce,
  • proponowanie rozwiązań zwiększających wolumen sprzedaży,
  • wdrażanie we współpracy z Działem Marketingu regionalnych działań marketingowych związanych ze świadczeniem przez Promedica24 usług opiekuńczych w Polsce oraz monitoring tych działań
  • odpowiedzialność za kontakty z klientami i personelem opiekuńczym,
  • obsługa zgłoszeń klientów

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy związanej ze sprzedażą usług,
  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z rozwojem usług oraz sprzedaży,
  • znajomości rynku usług opiekuńczych w Polsce - będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie pielęgniarskie i opiekuńcze mile widziane,
  • czynnego prawa jazdy - warunek konieczny.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie, które pozwoli Ci poczuć się pewniej już od pierwszych dni,
  • uśmiechnięty i sympatyczny zespół, pełen energii do działania,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, kartę lunchową, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • dostęp do platformy e-learningowej, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła,
  • spotkania integracyjne,
  • program rekomendacji pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Promedica24

branże: Obsługa klienta / Call center

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...