PracaOferty pracy FrancjaPracownik załadunku/rozładunku w ocynkowni

Kto szuka:

EuropaJOB Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik załadunku/rozładunku w ocynkowni

Lokalizacja:

Francja, Angers

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Miejsce pracy: Francja, Angers

 Opis stanowiska:
 - załadunek/rozładunek przy pomocy wózka widłowego lub suwnicy
 - rejestrację danych w programie, umieszczanie etykiety na towarze
 - przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie
 Oferujemy:
 - atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki + płatne nadgodziny
 - darmowe zakwaterowanie
 - zwrot kosztów za odzież roboczą i badania medycyny pracy
 - udział w kosztach dojazdu do Francji
 - pomoc w załatwieniu formalności
 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Wymagania stawiane pracownikowi:

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 - umiejętność obsługi wózka widłowego i suwnicy
 - dokładność i samodzielność w wykonywanych pracach
 - znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
 - prawo jazdy kat B + auto na wyjazd

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: EuropaJOB Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...