eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy FrancjaPracownik rolny w chlewni. Francja

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik rolny w chlewni. Francja

Lokalizacja:

Francja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • czyszczenie chlewni,
  • opieka nad zwierzętami,
  • prace przy utrzymaniu budynków- drobne prace naprawcze,
  • pomoc przy innych pracach na gospodarstwie.

Oczekujemy:

  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Mamy do zaoferowania:

  • stawkę 11,65 euro/h brutto,
  • 10% premii za dotrzymanie terminu umowy,
  • francuską umowę,
  • 39h pracy tygodniowo,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • praca na 6 miesięcy, potem możliwość zatrudnienia bezpośredniego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...