PracaOferty pracy Riemst › Pracownik produkcji (przetwórstwo rybne),15,99 € brutto/h, Riemst, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Pracownik produkcji (przetwórstwo rybne),15,99 € brutto/h, Riemst, Belgia

Lokalizacja:

Riemst, Belgia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • przetwarzanie głównie całych ryby (ryby łososiowate) tj. mycie, czyszczenie, filetowanie oraz usuwanie ości i skóry ryb
  • pakowanie i etykietowanie gotowych produktów zgodnie z wymaganiami
  • utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz dezynfekcja narzędzi i maszyn
  • segregowanie i utylizacja odpadów produkcyjnych zgodnie z przepisami
  • praca na 1 zmianę, poniedziałek - czwartek 6.00-14.30; piątek 6.00-12.30

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę: 15,99 € brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo tj. 400€ netto/tyg.
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4900€ brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2660 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - pokój 2-os.99 € / tydzień, pokój 1-os. 149€/ tydzień
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 € miesięcznie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęci do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł