PracaOferty pracy Kessel › PRACOWNIK PRODUKCJI - cegły licowe | Kessel | Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - cegły licowe | Kessel | Holandia

Lokalizacja:

Kessel

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Nawet król Kazimierz Wielki zastał Polskę drewnianą, a zostawił ceglaną! czy jakoś tak... Dowodzi to, jak bardzo przemysł ten jest ważny, tym bardziej współcześnie. By móc produkować i sprzedawać ręcznie formowane cegły licowe, ceramiczne kostki brukowe czy panele izolacyjne niezbędne w przemyśle murarskim, nasz klient, zajmujący się tym rzemiosłem, stale poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji

To będziesz robić

  • kontrolować jakość produktów w trakcie i po zakończeniu produkcji
  • sprawdzać jakość cegieł
  • układać cegły na paletach
  • dbać o ciągłość trwania produkcji
  • zgłaszać wszelkie nieprawidłowości

ZAWSZE STOIMY MUREM ZA NASZYMI PRACOWNIKAMI! SPRAWDŹ!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 14,57€/h brutto + dodatki godzinowe
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę w systemie jednozmianowym (zmiana poranna 06:00 - 14:30)
  • w przypadku korzystania z zakwaterowania agencyjnego zapewniamy transport do pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • chęć do podjęcia pracy na dłużej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: PRAN

branże: Produkcja / Przemysł