PracaOferty pracy NiemcyPracownik produkcji/operator maszyn, Niemcy

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji/operator maszyn, Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • monitorowanie procesu produkcji,
  • ustawianie parametrów maszyn produkcyjnych,
  • usuwanie ewentualnych drobnych usterek.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na linii produkcyjnej (idealnie, jeśli z drewnem, ale też inne podobne branże),
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu min. A2 - wymóg konieczny,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,
  • samochodu na dojazdy do pracy.

Mamy do zaoferowania:

  • umowę o pracę ze stawką: 14,74 - 15,62 euro/h brutto (w zależności od doświadczenia),
  • zapewnione zakwaterowanie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia za granicą.

Lokalizacja: Creuzburg, Niemcy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-06

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Od wielu lat słyszymy o work-life balance, widzimy olbrzymie zmiany w podejściu do życia i wykonywanego zawodu. Nie chcemy już tylko pracować bez celu, dbamy o nasz organizm bardziej niż kiedykolwiek. Chcemy też dbać o naszą psychikę. 8 ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.