PracaOferty pracy NiemcyElektryk na dziale utrzymania ruchu, Niemcy

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk na dziale utrzymania ruchu, Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • zapewnianie bieżącej pracy maszyn i systemów w obszarze produkcyjnym;
  • konserwacja maszyn;
  • rozwiązywanie i korygowanie usterek technicznych i usterek systemu;
  • prace naprawcze w sieci średniego i niskiego napięcia.

Profil idealnego kandydata:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • wykształcenie/szkolenie w zawodzie elektryk lub technik elektroniki przemysłowej lub wykształcenie pokrewne;
  • mile widziane doświadczenie w środowisku przemysłowym (szczególnie w kontekście analizy usterek i przyczyn źródłowych maszyn i systemów;
  • mile widziana podstawowa wiedza w zakresie obsługi i programowania systemów sterowania i wizualizacji Siemens;
  • gotowość do pracy zmianowej;
  • odpowiedzialność i ostrożność w pracy;
  • przywiązywanie dużej uwagi do bezpieczeństwa pracy;
  • prawo jazdy + samochód - mile widziane.

Oferujemy:

  • umowę o pracę ze stawką od 15,47 € br,
  • dodatek transportowy: 30 € br/mc,
  • premia dla kierowcy - 100 Euro miesięcznie;
  • praca w systemie 4 brygadowym,
  • wynagrodzenie wypłacane w EURO-wypłacane 10 dnia każdego miesiąca,
  • zapewnione zakwaterowanie.

LOKALIZACJA: Niemcy - land Saksonia-Anhalt, 06766 Bitterfeld-Wolfen, ok. 50 km od Lipska (Leipzig)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-06

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?