PracaOferty pracy Holandia › Pracownik produkcji - fabryka mebli ogrodowych (drewnianych)

Kto szuka:

PrismaWorx

Pracownik produkcji - fabryka mebli ogrodowych (drewnianych)

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika produkcji w fabryce mebli ogrodowych (drewnianych) Będziesz częścią zespołu, który ceni sobie solidność, profesjonalizm i wkład każdego pracownika.

Obowiązki:

  • Skupienie na bezpieczeństwie i jakości;
  • Tworzenie mebli i altanek ogrodowych według zaprojektowanych schematów;
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy i dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i narzędzi;

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Dobre umiejętności manualne;
  • Wysoka etyka pracy i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole;

Co zyskujesz:

  • Stawka godzinowa 13,49 euro brutto + stały dodatek ADV do każdej godziny 1,11 euro brutto = 14,60 euro brutto;
  • Ubezpieczenie podczas pobytu (€35,58 tyg.) oraz dopilnowanie wszystkich formalności;
  • Zakwaterowanie (dwuosobowe pokoje);
  • Brak stawek wiekowych;
  • Darmowy transport do pracy;
  • Bezpłatna pomoc w załatwieniu zwrotu ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę;
  • Mozliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

Zainteresowany/a? Naciśnij przycisk "Aplikuj" aby mógł się z Tobą skontaktować nasz rekruter, który w rozmowie telefonicznej przedstawi Ci więcej szczegółów dotyczących danego stanowiska pracy. Zarejestruj się już teraz i zyskaj stabilną pracę, z którą zyskasz naprawdę wiele!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: PrismaWorx

branże: Kontrola jakości