PracaOferty pracy Holandia › Pracownik produkcji drobiu - Holandia

Kto szuka:

PrismaWorx

Stanowisko:

Pracownik produkcji drobiu - Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Holandii. Mając na uwadze zdrowie naszych pracowników oferujemy zakwaterowania w małych, kameralnych domach - wszystko po to by dbać o Wasze bezpieczeństwo. Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze! Zadzwoń lub zarejestruj się już teraz!

Miejsce pracy: Holandia

KRAZ: 23700

Co zyskujesz:

  • Stawka 13,68 euro brutto
  • Wynagrodzenie 15,39 € ( 13,68 stawka godzinowa + 1,71 dodatek zmianowy)
  • Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy;
  • Możliwość długiej współpracy dzięki współpracy ze stabilnymi klientami zarówno w Belgii, jak i Holandii;

Wymagania:

  • Entuzjazm i chęci do pracy;
  • Świadomość pracy przy linii produkcyjnej zawierającej jedzenie, co wiąże się z odpowiednim dbaniem o higienę w miejscu pracy;
  • Gotowość na pracę w niższej temperaturze;
  • Mile widziane prawo jazdy - dzienny dodatek dla kierowców 8 euro

Obowiązki:

  • Pakowanie drobiu;
  • Praca przy linii produkcyjnej i wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w miejscu pracy;

Zainteresowany/a? Naciśnij przycisk 'Aplikuj' aby mógł się z Tobą skontaktować nasz rekruter, który w rozmowie telefonicznej przedstawi Ci więcej szczegółów dotyczących danego stanowiska pracy. Zarejestruj się już teraz i zyskaj stabilną pracę, z którą zyskasz naprawdę wiele!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: PrismaWorx

branże: Kontrola jakości