PracaOferty pracy Oud Gastel (Roosendaal)Pracownik magazynu z odzieżą

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Pracownik magazynu z odzieżą

Lokalizacja:

Oud Gastel (Roosendaal)

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Pierwszego dnia pracy weźmiesz udział w prezentacji, wprowadzeniu i zwiedzaniu magazynu. W szkoleniach będzie towarzyszył Ci mentor, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego więc teraz potrzebujesz tylko:
  • Dobrej kondycji fizycznej – dużo chodzenia
  • Znajomości języka angielskiego (minimum B1)
Jako PRACOWNIK MAGAZYNU, będziesz wykonywał łatwe i przyjemne zadania np.:
  • Kompletacja produktów za pomocą skanera,
  • Pakowanie do wysyłki,
  • Obsługa zwrotów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co zyskasz, wybierając tę ofertę pracy?
  • Atrakcyjną stawkę godzinową: 14.82 EUR (13.68 EUR +8.33% dodatek wakacyjny)
  • Stały dostęp do darmowej wody, kawy, herbaty i świeżych owoców w jadalni pracowniczej. (Regularnie są też organizowane zjazdy FOOD TRUCKów ;-)
  • Szansę na rozwój – możesz przejść wewnętrzne szkolenia z obsługi wózka widłowego lub wózka wysokiego składowania. Masz również możliwość uzyskania kontraktu bezpośrednio w CEVA!
Co my, jako agencja pracy możemy Ci zagwarantować?
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Minimum formalności - rekrutacja online
  • Ubezpieczenie NNW, dostęp do opieki zdrowotnej
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich (gwarancja godzin)
  • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy - jeśli potrzebujesz!
  • Operations Service Center, czyli telefoniczny helpdesk działający 24/7
  • Wygodna aplikacja myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
  • Bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej i innych projektów dla naszych pracowników np. Fit'at'OTTO.

WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE 3

Firma oferuje:

Praca przez agencję to często tylko początek! Wielu pracowników tymczasowych rozwija się, zdobywa większą wiedzę i przechodzi na bezpośredni kontrakt u jednego z naszych klientów w Holandii lub zaczyna budować karierę w wewnętrznych strukturach OTTO.

Interesujące?
Aplikuj na tę ofertę i dołącz do naszego międzynarodowego zespołu jako Picker Packer!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Jak zatrudnić osobę niepełnosprawną? Jakie są wymogi zatrudniania niepełnosprawnych? Jak uzyskać status zakładu pracy chronionej? Z takimi pytaniami zwracają się do nas przedsiębiorcy, pracodawcy, którzy chcą skorzystać z oferowanych ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...