eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówKierownik Działu Sprzedaży

Kto szuka:

Novotel i ibis Kraków Centrum

Stanowisko:

Kierownik Działu Sprzedaży

Numer referencyjny:

KS/0724/NIKC

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • będziesz odpowiedzialny/a za wyniki sprzedażowe hoteli w dwóch brandach (375 pokoi) wraz z przestrzenią konferencyjną i raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Hotelu
  • odpowiedzialność za realizację budżetu hotelu
  • przygotowywanie oraz wdrażanie strategii sprzedażowej obu hoteli
  • pozyskiwanie kontrahentów i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych
  • umiejętne prowadzenie negocjacji sprzedażowych co będzie skutkowało uzyskaniem wysokiej konwersji sprzedażowej
  • bieżąca znajomość rynku, w tym także działań konkurencji
  • przygotowywanie niezbędnych raportów oraz podsumowań prowadzonych działań sprzedażowych
  • zarządzanie 4 osobowym zespołem
  • dbanie o rozwój kompetencji i szkolenie zespołu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Sprzedaży w hotelach 3* i 4*
  • doskonałą organizację pracy i umiejętności leaderskie
  • wysokie kompetencje sprzedażowe i zorientowanie na osiąganie wyników sprzedażowych
  • wysoką kulturę osobistą oraz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • umiejętność ustalania priorytetów i realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • dynamizm, dokładność i konsekwencję w działaniu

Firma oferuje:

To oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia w największej sieci hotelowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży,
  • dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport
  • spotkania integracyjne
  • kantyna pracownicza
  • możliwość rozwoju zawodowego, wyznaczenie jasnej ścieżki kariery
  • karty zniżkowe na pobyty w hotelach sieci na całym świecie
  • wygodny uniform
  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Novotel i ibis Kraków Centrum

branże: Sprzedaż

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...