PracaOferty pracy HeerlenPRACOWNIK MAGAZYNU - magazyn znanych marek sportowych | Heerlen | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK MAGAZYNU - magazyn znanych marek sportowych | Heerlen | Holandia

Lokalizacja:

Heerlen

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

W Limburgii, w Heerlen, powstaje nowoczesne centrum logistyczne, które stanie się kluczowym węzłem dla europejskiej sieci sportowej, obsługując 3300 sklepów w 32 krajach. Magazyn zatrudnia 1500 pracowników, co tylko podkreśla, jak dużą renomą się cieszy i jak duże jest zapotrzebowanie na tego typu usługi. Dlatego poszukiwane są osoby na stanowisko: Pracownik magazynu, na których barkach spocznie zadbanie o bezproblemowy przebieg procesów logistycznych, takich jak kompletacja zamówień oraz obsługiwanie zwrotów. Doświadczenie magazynowe będzie mile widziane, ale nie wymagane. Wymagana jest jedynie znajomość angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Jeśli chcesz stać się częścią tej logistycznej rewolucji i pracować w nowoczesnym centrum sportowym, czekamy na Ciebie.

To będziesz robić

  • zbierać zamówienia
  • przygotowywać towar do wysyłki
  • etykietować i pakować zebrane produkty
  • kontrolować jakość asortymentu
  • rejestrować zwroty

NOWOCZESNE MAGAZYNY Z ODZIEŻĄ W TWOJEJ OKOLICY!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,68 €/h brutto
  • dodatki godzinowe
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • pracę długoterminową
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę w systemie czterozmianowym (06:00 - 14:00 | 07:00 - 15:00 | 14:00 - 22:00 | 22:00 - 06:00)

praca ma charakter cykliczny. np. praca 2-2-2, a następnie 4 dni wolnego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy magazynowej oraz w obsłudze wózka EPT mile widziane
  • chęć do pracy zmianowej
  • asortyment na magazynie obejmuje odzież znanych marek sportowych, dlatego pracownicy nie mogą pracować w markowych ubraniach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: PRAN

branże: Praca fizyczna

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.