PracaOferty pracy WarszawaSpecjalista ds. koordynacji asortymentu zdalnie

Kto szuka:

ipracujzdalnie.pl

Stanowisko:

Specjalista ds. koordynacji asortymentu zdalnie

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja i kontrola przestrzegania harmonogramu wprowadzania danych systemowych (weryfikacja zamówień, opracowywanie podsumowań sprzedażowych, sporządzanie raportów dostaw, zamówień, sprzedaży oraz zmian cen detalicznych i hurtowych)
  • Zapewnienie poprawności danych pomiędzy systemami
  • Współpraca pomiędzy działami w celu utrzymania poprawności danych
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności procesów zarzadzania asortymentem
  • Zarządzanie i monitorowanie rotacji wycofanych produktów w sklepach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Zespół, który stawia na wspieranie się w codziennych zadaniach i wie jak wspólnie osiągnąć założone cele
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Ogłoszenie jest skierowane do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Komunikatywność – swobodne porozumiewanie się (kontakty z innymi działami i współpracownikami)
  • Odpowiedzialność.
  • Cierpliwość, skrupulatność, dokładność.
  • Zdolności organizacyjne
  • Minimum średniozaawansowany poziom obsługi pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży FMCG.
  • Znajomość programu SAP

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: ipracujzdalnie.pl

branże: Obsługa klienta / Call center

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...