eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy SzwecjaPiaskarz - Szwecja

Kto szuka:

Baltix.se sp. z o.o.

Stanowisko:

Piaskarz - Szwecja

Lokalizacja:

Szwecja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie powierzchni do piaskowania/śrutowania
  • Obsługa urządzeń używanych w procesie piaskowania
  • Usuwanie rdzy, farb i zanieczyszczeń z różnych powierzchni
  • Kontrola jakości wykonanych prac
  • Utrzymanie maszyn i narzędzi w dobrym stanie technicznym

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku piaskarza
  • dokładność i dbałość o szczegóły
  • uprawnienia na wózki i suwnice (mile widziane)
  • komunikatywna znajomość języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zakwaterowanie (jednoosobowe pokoje z dostępem do Wi-Fi)
  • przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
  • współpracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
  • odzież roboczą
  • program "Premia za polecenie"
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Baltix.se sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.