PracaOferty pracy 85664 HOHENLINDE / MONACHIUM (NIEMCY)Operator/Ustawiacz 5 osiowej Frezarek CNC z sterownikiem Heidenhain lub Fanuc

Kto szuka:

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Operator/Ustawiacz 5 osiowej Frezarek CNC z sterownikiem Heidenhain lub Fanuc

Lokalizacja:

85664 HOHENLINDE / MONACHIUM (NIEMCY)

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • Samodzielna obsługa 5 osiowej frezarki ze sterownikiem HEIDENHAIN lub Fanuc
  • Obrabiane elementy z aluminium, Edelstahl, Inkonel
  • Ustawienia parametrów maszyn, wymiana narzędzi
  • Korekty w ustawieniu i w programie

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość sterowników: Heidenhain, Fanuc
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Znajomość j. niemieckiego
Prawo jazdy kat. B i własny środek transportu
Gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
Oferujemy:
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2900 € netto miesięcznie*i obejmuje
Stawkę godzinową brutto
Dietę netto miesięczna za zwrot za dojazdy do rodziny
Dodatek mieszkaniowy
Zwrot za codzienny dojazd z zakwaterowywania do pracy
​Dodatkowo

Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 25% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
Dodatki zmianowe
Urlaubs- und Weihnachtsgeld
25 dni płatnego urlopu
Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt w zależności od standardu pokoju i regionu po stronie pracownika
Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
Długofalowe zatrudnienie
Zatrudnienie na niemieckich warunkach
Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

branże: Produkcja / Przemysł

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...