eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ZaczernieOPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CNC

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ CNC

Lokalizacja:

Zaczernie

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/3819

Obowiązki:

Przygotowywanie oraz obróbka profili aluminiowych przy wykorzystaniu numerycznie programowanych narzędzi
realizacja czynności produkcyjnych zgodnie z przyjętym procesem technologicznym
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
bieżąca kontrola i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych
wykonywanie drobnych napraw w porozumieniu z Działem Utrzymania Ruchu
dbanie o poprawność realizacji procesu produkcyjnego
kontrolowanie jakości produktu, na każdym etapie procesu produkcyjnego
współpraca z innymi działami firmy związanymi z procesem technologicznym, jakościowym i realizacji produkcji

Oferujemy:

- Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
- Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
- Dofinansowane kursy z możliwością zdobycia certyfikowanych uprawnień
- Pakiety medyczne dla Pracowników
- Możliwość zdobywania doświadczeń
- Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

Gotowość do pracy w systemie II zmianowym po 10 godzin: 6:00 16:00 i 16:00 2:00 cztery dni w tygodniu

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczneDoświadczenie przy obróbce profili aluminiowych lub stalowychMiele widziane doświadczenie w branży stolarki aluminiowej lub precyzyjnych konstrukcji stalowychDobra wyobraźnia przestrzenna Zdolności manualne, spostrzegawczość, dobra koncentracja uwagiMotywacja do pracy, dyspozycyjność, dokładnośćUmiejętność pracy w zespoleZaangażowanie w wykonywane zadaniaMile widziana znajomość podstaw rysunku technicznegoGotowość do pracy w systemie II zmianowym po 10 godzin: 6:00 16:00 i 16:00 2:00 cztery dni w tygodniu

Miejsce pracy: 36-062 Zaczernie 190g, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 24.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Aplikacje prosimy przesłać na adres mailowy: rekrutacja@mlsystem.pl.Informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ML System S.A. (36-062 Zaczernie 190G) Dane nie są udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub żądania usunięcia. Dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od daty przesłania aplikacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać informację na adres: rekrutacja@mlsystem.pl używając adres email, który został wskazany podczas składania aplikacji.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?