PracaOferty pracy Jutlandia › Operator i mechanik maszyn rolniczych

Kto szuka:

JKS A/S

Stanowisko:

Operator i mechanik maszyn rolniczych

Lokalizacja:

Jutlandia , Fionia, Selandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Przeprowadzanie rutynowej konserwacji i napraw maszyn rolniczych, w tym traktorów, kombajnów.
  • Diagnozowanie problemów mechanicznych i wdrażanie skutecznych rozwiązań w odpowiednim czasie.
  • Przeprowadzanie inspekcji w celu zapewnienia, że sprzęt spełnia standardy bezpieczeństwa i wymagania regulacyjne.
  • Praca w grupach.
  • Prowadzenie dokumentacji przeprowadzanych napraw.
  • Praca w różnych regionach Danii.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Udokumentowane doświadczenie jako mechanik maszyn rolniczych lub na podobnym stanowisku.
  • Biegłość w diagnozowaniu i naprawie problemów mechanicznych z maszynami rolniczymi.
  • Dobra znajomość silników diesla, hydrauliki i systemów elektrycznych.
  • Umiejętność pracy samodzielnie i w grupie.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i dbałość o szczegóły.
  • Znajomość j.angielskiego.
  • Prawo jazdy.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i kwalifikacje.
  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencję pracy.
  • Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie.
  • Urlopowa 12,5% + SH
  • Pomoc administracyjna : CPR, karty podatkowej, ubezpieczenia zdrowotnego.
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
  • Wsparcie naszych konsultantów na każdym etapie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-30

do końca oferty: 28 dni

pracodawca: JKS A/S

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska