PracaOferty pracy Błonie › Młodszy / Specjalista ds. Logistyki

Kto szuka:

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy / Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja:

Błonie, Pass

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie ewidencji towarów w systemie informatycznym WMS i TMS
  • Przygotowywanie dokumentacji transportowej i magazynowej
  • Kontrola towarów i dokumentów zgodnie z procedurami oraz wyjaśnianie niezgodności w obrocie towarowym
  • Archiwizowanie dokumentów
  • Rozliczanie usług i wystawianie faktur zgodnie z obowiązującym cennikiem/umową
  • Nadzór pracy magazynu pod kątem administracyjnym
  • Współpraca z Klientami, Dostawcami i Podwykonawcami Działu Logistyki
  • Wsparcie w windykacji przeterminowanych należności
  • Udział w inwentaryzacjach
  • Zapewnienie właściwej organizacji pracy oraz skuteczne koordynowanie działań na magazynie logistycznym

Wymagania stawiane pracownikowi:

 Oczekiwania:
  • Znajomość funkcjonowania procesów magazynowych i transportowych
  • Znajomość systemów TMS i doświadczenie w pracy na systemie Qguar będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania
  • Znajomość MS Office w szczególności Excel
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w magazynie logistycznym (logistyka stockowa – magazyn wysokiego składu)- mile widziane

Firma oferuje:

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Pracę w godz. 8.00 - 16.00
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Multisport, OKSystem)
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia i kursy
  • System wdrożenia SMART START
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Konkursy z nagrodami
  • Darmowy parking dla Pracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-30

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: GEODIS Road Network Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy