PracaOferty pracy Niemcy › Monter /Mechanik lotniczy – Fitter / Structural Mechanic

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Monter /Mechanik lotniczy – Fitter / Structural Mechanic

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Niemiecka firma z siedzibą w Hamburgu specjalizująca się w usługach serwisowych w branży lotniczej poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Monter /Mechanik konstrukcji – Fitter / Structural Mechanic (branża lotnicza)

Miejsce pracy : Niemcy, Hamburg

Wynagrodzenie : 3200€- 3600€ brutto

Zadania:

  • Montaże na samolotach zgodnie z rysunkiem i dokumentacją,
  • Nakładanie uszczelniaczy, farb i innych chemikaliów,
  • Prace przy zbiornikach paliwa,
  • Nitowanie, wiercenie, cięcie,
  • Wykonywanie prac zgodnie z zasadami FOD i procedurami firmy.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • Zakwaterowanie opłacane przez pierwsze 3 miesiące do 800€ / miesięcznie,
  • Zwrot kosztów relokacji – 764€ / osoba ; 1528 € / para ; 337 € / dziecko,
  • Dodatki za pracę nocną – 3 € / h oraz po 16 – 2 € / h,
  • Dodatki za pracę w weekendy 70 -80 € / dzień,
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych – 19,90 € / miesięcznie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Znajomość branży lotniczej,
  • Doświadczenie w pracy przy samolotach Airbus,
  • Wykształcenie mechaniczne, blacharskie,
  • Umiejętność obsługi, wiertarki, nitownicy i innych narzędzi mechanicznych,
  • Otwartość na pracę zmianową,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia