PracaOferty pracy Rzeszów › Operator Wiertnicy na Węgrzech (na niemieckiej umowie)

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Wiertnicy na Węgrzech (na niemieckiej umowie)

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Od ponad 60 lat specjalizujemy się w robotach ziemnych. Dzięki nowatorskim pomysłom i innowacyjnym metodom tworzymy podstawy dla unikalnych projektów budowlanych na całym świecie. Nasza kompetencja opiera się na doświadczeniu, ciągłej pracy rozwojowej i wiedzy naszych pracowników. Oferujemy najbardziej ekonomiczne rozwiązania dla każdego zadania i realizujemy wszystkie rodzaje procesów budowlanych. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stanowisko: Operator wiertnicy

Miejsce pracy: 7030 Paks, Węgry

Zadania:

·         Obsługa dużych wiertnic obrotowych / urządzeń do palowania

·         Pomoc w naprawie i konserwacji urządzeń.

Wymagania:

·         Uprawnienia na wiertnice,

·         Wieloletnie doświadczenie na wiertnicach obrotowych BAUER BG 45 lub podobnych i/lub urządzeniach do palowania RTG RG25 lub podobnych,

·         Chęć do współpracy w wielokulturowym zespole budowlanym,

·         Brak wpisów w policyjnym zaświadczeniu o niekaralności / praca przy budowie nowej elektrowni jądrowej,

·         Doświadczenie w zakresie metod mieszania gruntu, pali wierconych lub mikropali będzie dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

·         Zakwaterowanie z własną sypialnią,

·         Zjazdy do Polski co 4 tygodnie,

·         Pokrycie kosztów zjazdów do Polski,

·         W przypadku odpowiednich kwalifikacji - możliwość stałego zatrudnienia w firmie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR WIERTNICY” – na pewno oddzwonię!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura