PracaOferty pracy › Konsultant w Centrum Obsługi Klienta z językiem francuskim

Kto szuka:

Praca.pl

Stanowisko:

Konsultant w Centrum Obsługi Klienta z językiem francuskim

Lokalizacja:

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • Samodzielne zarządzanie realizacją zamówień.
  • Zapewnienie wsparcia dla klientów branży medycznej.
  • Odpowiadanie na zapytania klientów drogą telefoniczną i mailową.
  • Obsługa zwrotów i reklamacji.
  • Pomoc klientom w korzystaniu z portalu biznesowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dostęp do dobrej jakości internetu w miejscu pracy zdalnej.
  • Komercyjne wykształcenie, mile widziane doświadczenie w sektorze medycznym.
  • Komunikatywność, skierowanie na obsługę klienta, umiejętność pracy zespołowej.
  • Dokładność, niezawodność i zorganizowanie.
  • Znajomość francuskiego na poziomie biegłym; niemiecki i/lub angielski będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w stabilnym, rodzinnym przedsiębiorstwie ze Szwajcarii.
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne.
  • Płaską strukturę organizacyjną i kulturę otwartego feedbacku.
  • Różnorodne zadania z możliwością wnoszenia własnych pomysłów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: Praca.pl

branże: Sprzedaż