PracaOferty pracy Kirchdorf AustriaKierowca kat. B z jezykiem niemieckim, Austria

Kto szuka:

Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

Stanowisko:

Kierowca kat. B z jezykiem niemieckim, Austria

Lokalizacja:

Kirchdorf Austria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska pracy

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281)od 18 lat świadcząca usługi rekrutacji personelu do krajów UE dla swoich austriackich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Austrii jak Kierowca kat. B.

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie wyrobow gastronomicznych do lokali w promieniu 80 km.

Pracodawca oferuje
Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2300€ netto przy 170 godz pracy miesięcznie i 22 dniach roboczych
obejmuje stawkę godzinową 14,95€ brutto oraz 26,40€ diety netto za przepracowany dzień

13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld

25 dni płatnego urlopu

  • Zagwarantowane zakwaterowanie -  w zależności od standardu pokoju (można mieć pokój jednoosobowy).

Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,

Długofalowe zatrudnienie,

Zatrudnienie na austriackich warunkach,

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności,

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Znajomosc j. nienieckiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA radca Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA NAUCZYCIEL- WYCHOWAWCA W PRZEDSZKOLU

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Perspektiva Doradztwo Personalne & Outsourcing Services

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...