PracaOferty pracy Nowa SólNAUCZYCIEL- WYCHOWAWCA W PRZEDSZKOLU

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

NAUCZYCIEL- WYCHOWAWCA W PRZEDSZKOLU

Lokalizacja:

Nowa Sól

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0320

Obowiązki:

Nauczyciel przedszkola realizuje zadania wychowawczo - dydaktyczne i opiekuńcze w powierzonej grupie dzieci zgodnie z podstawą wychowania przedszkolnego, celami zawartymi w programach przyjętych w przedszkolu do realizacji oraz koncepcji pracy przedszkola, planie pracy przedszkola.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja przedszkolna

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (z edukacji przedszkolnej lub pedagogiki w specjalności do pracy z dziećmi), umiejętność pracy z dziećmi.Wymagane kwalifikacje pedagogiczne niezbędne do pracy z dziećmi.

Miejsce pracy: B.Sidorskiej 9, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV + skierowanie dla zarejestrowanych

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.