PracaOferty pracy NiemcyKierowca CE, 3200/3450 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, bezpłatne zakwaterowanie, pokój 1-osobowy, chłodnia

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 3200/3450 Euro na rękę, BEZ JĘZYKA, bezpłatne zakwaterowanie, pokój 1-osobowy, chłodnia

Lokalizacja:

Niemcy, Münster, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy dla naszego niemieckiego klienta:Kierowców z kategorią C+EKLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie: 3200/3450 Euro na rękę
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym w domu firmowym
  • Pracę na 2 zmiany: dzienną oraz nocną
  • Pracę BEZ znajomości języka
  • Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec: (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Pewne wynagrodzenie, zawsze na czas
OPIS OFERTY:
  • Baza firmy znajduje się w okolicy Münster
  • Zestaw – Chłodnia naczepa z windą rozładunkową
  • Trasy wokół komina
  • Przewóz towarów na paletach do małej sieci lokalnej Bünting
  • Polscy dyspozytorzy w firmie
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia ogólnego w kategorii CE
  • Gotowości do pracy fizycznej przy rozładunkach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Useme, pierwsze miesiące bieżącego roku przyniosły dość pokaźne wzrosty stawek oferowanych freelancerom. W niektórych przypadkach sięgnęły one nawet 50 proc. Wolni strzelcy mają zatem powody do ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...