PracaOferty pracy NiemcyŁadowacz śmieciarki 1730-1930 euro na rękę darmowe zakwaterowanie, wolne popołudnia

Kto szuka:

ASMO Solutions

Ładowacz śmieciarki 1730-1930 euro na rękę darmowe zakwaterowanie, wolne popołudnia

Lokalizacja:

Niemcy, Hanower

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis oferty:

  • Pensję 1730-1930 euro na rękę (netto)
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Niemiecką umowę o pracę, czas nieokreślony
  • Pakiet świadczeń niemieckich: Dodatek na dziecko 250€ (Kindergeld), budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na j. polski)
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • 500€ premii za polecenie nowego pracownika
  • START PRACY OD ZARAZ

Oferujemy:
  • Start szkolenia grudzień 2024, pracy styczeń 2025
  • Baza firmy znajduje się w okolicy Hannoweru
  • Praca jako ładowacz śmieciarki
  • Godziny pracy ok. 6:00-15:30
  • Praca w regionach Barsinghausen, Hameln i Bad Pyrmont
  • Codzienne powroty do darmowego zakwaterowania
  • Start szkolenia 01.12.2024, start pracy styczeń 2025
  • Międzynarodowa firma zajmująca się usuwaniem i recyklingiem odpadów

Oczekujemy:
  • Sprawności fizycznej
  • Mile widziana minimalna znajomość niemieckiego (zakres transportu)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...