PracaOferty pracy Stargard › Technik obróbki metali (6-14) - Stargard

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Technik obróbki metali (6-14) - Stargard

Lokalizacja:

Stargard

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. (certyfikat KRAZ 23286) poszukuje tokarza/frezera konwencjonalnego dla firmy zajmującej się obróbką metali w Szczecinie.

Miejsce pracy: Szczeciński Park Przemysłowy, dojazd autobusami C, 96, 77.

Wymagamy minimalnego doświadczenia w obsłudze tokarek/frezarek konwencjonalnych, znajomości rysunku technicznego i umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych tj.: suwmiarka, mikrometr.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 6300 zł brutto.

Zapewniamy: Pracę na jedną zmianę bez nocnych godzin!(06:00-14:00), stabilne zatrudnienie na umowie o pracę od pierwszego dnia z możliwością szybkiego przejścia bezpośrednio do pracodawcy!
Dodatkowo ciesz się owocowym czwartkiem oraz dostępem do kawy/herbaty.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta – wyślij do nas CV!

Benefity:

  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Zwrot za dojazdy
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna