PracaOferty pracy Ludwigsfelde › Kierowca kat. C+E z KODEM 95 (m/k) - Niemcy (okolice Berlina)

Kto szuka:

Trenkwalder

Kierowca kat. C+E z KODEM 95 (m/k) - Niemcy (okolice Berlina)

Lokalizacja:

Ludwigsfelde

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • transport kontenerów z przesyłkami kurierskimi na terenie Niemiec,
  • wyjazdy popołudniu lub wieczorem (ze stałego miejsca),
  • wymiana/przepięcie kontenerów w ustalonym miejscu,
  • maksymalny dystans podczas jednej zmiany to 500-600 km (w obie strony),
  • współpraca z polskojęzycznymi spedytorami.

Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. C+E,
  • posiadanie aktualnego pozwolenia do transportu towaru (KOD 95),
  • posiadanie Karty Kierowcy,
  • doświadczenie w kierowaniu pojazdami ciężarowymi (mile widziane doświadczenie w transporcie kontenerów z systemem BDF),
  • gotowość do pracy w godzinach wieczornych i nocnych,
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego.

Oferujemy:
  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z niemiecką firmą (okres próbny trwa 6 miesięcy),
  • wynagrodzenie: 2400 € brutto/miesięcznie + 28 € netto/dziennie diety,
  • premie: 200 € brutto/miesięcznie za punktualność oraz 200 € netto/miesięcznie za pracę w godzinach nocnych,
  • 20 dni urlopu w ciągu roku,
  • pracę od poniedziałku do piątku (raz w miesiącu praca w sobotę/niedzielę),
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Miejsce pracy: Ludwigsfelde, 14974, Niemcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-23

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Logistyka / Transport / Zakupy