PracaOferty pracy Warszawa › Asystent / Asystentka Dyrektora Dywizji Lokalnej

Kto szuka:

UNIVERSAL MUSIC POLSKA Sp. z o.o.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka Dyrektora Dywizji Lokalnej

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • koordynowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • sporządzanie notatek ze spotkań
  • sporządzanie zestawień i raportów zgodnie z potrzebami
  • organizowanie podróży służbowych oraz ich rozliczanie
  • wsparcie w organizacji wydarzeń działowych i ogólnofirmowych
  • bieżąca współpraca z wszystkimi działami firmy w celu zapewnienia prawidłowej organizacji pracy i przepływu informacji
  • przygotowanie wybranej dokumentacji, umów i rozliczeń
  • koordynowanie procesów akceptacji wewnętrznych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • znajomość j. angielskiego na poziomie C1
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość środowiska Office w szczególności Excel, Outlook i PowerPoint
  • doskonałe umiejętności organizacyjne, priorytetyzowania oraz komunikacyjne
  • zdolność do prowadzenia równolegle wielowątkowych zadań
  • nastawienie na pracę zespołową przy jednoczesnej chęci podejmowania własnych inicjatyw

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • dodatkowy pakiet benefitów
  • lekcje języka angielskiego
  • ciekawe projekty i pracę pełną wyzwań
  • współpracę z ciekawymi osobami i osobowościami
  • możliwość pracy w branży muzycznej
  • w piątki pracę do godziny 15:00
  • 2 dni w tygodniu pracy zdalnej, 3 dni pracy w biurze
  • spotkania integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-27

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: UNIVERSAL MUSIC POLSKA Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa