PracaOferty pracy Piotrków Trybunalski › Pracownik w dziale kadr i płac

Kto szuka:

Inwemer System Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik w dziale kadr i płac

Lokalizacja:

Piotrków Trybunalski, ul. Sulejowska 45

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa dokumentacji kadrowo-płacowej związanej ze stosunkiem pracy, w tym umów cywilnoprawnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (Zakład Pracy Chronionej)
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym szczególnie praktyczna znajomość Excel, Word),
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania kadrami,
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Szkolenie z obsługi programu Comarch Optima,
  • Pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Inwemer System Sp. z o.o.

branże: HR