PracaOferty pracy Ząbki › Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta w branży FMCG

Kto szuka:

AMIGO-HURT Sp. z o.o.

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta w branży FMCG

Lokalizacja:

Ząbki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa klienta, zarówno telefoniczna, jak i mailowa,
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów,
  • Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy,
  • Przetwarzanie zamówień i reklamacji,
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów,
  • Dbanie o ekspozycję produktów oraz porządek na stanowisku pracy,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi,
  • Aktualizacja bazy danych klientów,
  • Monitorowanie i raportowanie satysfakcji klientów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • odpowiedzialność, niezawodność, systematyczność i dokładność,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym:
    • I zmiana: 4:00 - 12:00
    • II zmiana: 10:00 - 18:00
    • III zmiana: 12:00 - 20:00
  • mile widziana znajomość programu WAPRO-Mag.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę,
  • Praca stacjonarna: wygodne biuro i punkt sprzedaży z pełnym wyposażeniem,
  • Super zarobki: atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość awansu: ścieżka kariery bez granic,
  • Premie: system premiowy za osiągnięcia i wyniki,
  • Przyjazna atmosfera: pracujemy w zgranym i wspierającym się zespole, a nasze motto brzmi : „ Kim jesteśmy? - Zwycięzcami ! ’’,
  • Benefity: dofinansowanie do karty sportowej oraz do prywatnej opieki medycznej,
  • Miejsce parkingowe: bezpłatny parking dla pracowników.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: AMIGO-HURT Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż