PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista / Specjalistka ds. Analiz Sprzedażowych

Kto szuka:

Grupa Inter Cars

Stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. Analiz Sprzedażowych

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołączając do nas, będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych za pomocą analizy wyników sprzedażowych m.in. w Excelu
  • Monitorowanie i kontrolowanie stanów magazynowych przy użyciu BI- ORACLE ANALYTICS ANSWERS
  • Pracę na wewnętrznym systemie dotyczącą planowania i rozmieszczenia produktów w poszczególnych filiach
  • Współpracę z handlowcami m.in. ustalanie warunków handlowych, negocjacje
  • Kontrolę przyznawanych grup rabatowych i ofert dla klientów
  • Aktywą analizę branży motocyklowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Twoja znajomość MS Excel i zdolności analityczne są na poziomie średnio - zaawansowanym (umiesz pracować m.in. na tabelach przestawnych, funkcji wyszukaj pionowo, liczyć rabaty i marżę)
  • Masz analityczne myślenie
  • Cechuje Cię skrupulatność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy indywidualnej i branży motocyklowej

Mile widziane:

  • Wykształcenie min. średnie

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Zniżkę na asortyment dostępną w ofercie firmy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczeni grupowe i pakiet świadczeń z ZFŚS
  • Dofinansowane zajęcia z j. angielskiego
  • Kartę Sportową MultiSport
  • Platformę kafeteryjnąWork Smile
  • Dofinansowanie do okularów
  • Bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, dobranych indywidualnie pod Ciebie
  • Przyjazną i otwartą kulturę organizacyjną - jesteśmy na ’Ty’
  • Udział w evenatchfirmowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Grupa Inter Cars

branże: Sprzedaż