eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Senior Product Manager

Kto szuka:

Vetlab Sp. z o.o.

Stanowisko:

Senior Product Manager

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki Senior Product Managera:
  • Zrozumienie klienta: Przeprowadzanie wywiadów z użytkownikami, analiza ich potrzeb i oczekiwań.
  • Specyfikacje produktu: Przekładanie potrzeb na konkretne wymagania i prototypy, priorytetyzacja zadań.
  • Współpraca z zespołami: Praca z zespołem programistów, lekarzami weterynarii, diagnostami laboratoryjnymi i kadrą zarządzającą firmą.
  • Wdrożenie: Nadzorowanie procesu wdrożenia produktu do użytku.
  • Komunikacja: Informowanie o nowych wdrożeniach wewnętrznie i na zewnątrz firmy, we współpracy z zespołem marketingu.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami poparte sukcesami.
  • Umiejętność opracowania i egzekwowania roadmapy rozwoju produktów oraz komunikowania jej w zrozumiały sposób.
  • Zrozumienie specyfiki pracy grup docelowych i umiejętność przełożenia jej na wymagania produktowe.
  • Zrozumienie technologii i umiejętność współpracy z zespołami programistów.
  • Udokumentowana znajomość nowoczesnych metodyk zarządzania produktem, zorientowanych na użytkownika (np. design thinking, service design).
  • Badania user experience, projektowanie rozwiązań oraz współpraca z UI/UX designerem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów z zakresu cyfryzacji diagnostyki laboratoryjnej.
  • Bezpośrednią współpracę z kadrą zarządzającą i grupą ekspertów w zakresie koncepcji rozwoju usług i nowoczesnych rozwiązań.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.
  • Przestrzeń do realizacji fascynujących projektów i zamierzenia rozwoju oprogramowania wspomagającego diagnostykę i leczenie zwierząt.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: Vetlab Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR