eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Senior PM Wind

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Senior PM Wind

Numer referencyjny:

BH-273494

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper projektów wiatrowych. W związku z rozwojem biznesu w Polsce rekrutujemy doświadczoną osobę na stanowisko Starszy Kierownik Projektu.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów parków wiatrowych
  • Wyszukiwanie obszarów pod inwestycje we współpracy z działem akwizycji gruntów
  • Pozyskiwanie nieruchomości pod inwestycje i zabezpieczanie praw do dysponowania gruntem dla celów realizacji inwestycji
  • Planowanie rozwoju i projektowanie instalacji OZE
  • Rozwój procedur planistycznych (Studium, MPZP) oraz uzyskanie decyzji środowiskowej
  • Uzyskanie warunków przyłączenia
  • Zlecenie i nadzór nad opracowaniem projektów budowlanych
  • Uzyskanie pozwolenia na budowę, decyzji administracyjnej
  • Planowanie kosztów rozwoju realizacji inwestycji zgodnie z harmonogramem
Wymagania:
  • Zaangażowanie, samoorganizacja, myślenie proaktywne
  • Wykształcenie kierunkowe + udokumentowane min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu rozwojem projektów farm wiatrowych
  • Analityczne myślenie i skrupulatność
  • Komunikatywność
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Samochód służbowy
  • Premie roczna

With over 90 years' combined experience, NES Fircroft (NES) is proud to be the world's leading engineering staffing provider spanning the Oil & Gas, Power & Renewables, Chemicals, Construction & Infrastructure, Life Sciences, Mining and Manufacturing sectors worldwide. With more than 80 offices in 45 countries, we are able to provide our clients with the engineering and technical expertise they need, wherever and whenever it is needed. We offer contractors far more than a traditional recruitment service, supporting with everything from securing visas and work permits, to providing market-leading benefits packages and accommodation, ensuring they are safely and compliantly able to support our clients.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka