eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WrocławPielęgniarka/Pielęgniarz

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla naszego klienta, renomowanej sieci stacji dializ, poszukujemy osoby na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz.

Oferta:

  • Praca bezpośrednio w placówce, w sektorze prywatnym
  • Elastyczny czas pracy – możliwość pracy w wymiarze pełnego/niepełnego etatu lub w formie pracy dodatkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do realiów obecnego rynku pracy
  • Dogodna forma umowy – umowa o pracę, umowa-zlecenie lub kontrakt
  • Profesjonalne przeszkolenie w zakresie pielęgniarstwa dializacyjnego
  • Praca w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem, na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

  • Zapewnienie pacjentom najlepszej opieki pielęgniarskiej zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, zasadami wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza i standardami obowiązującymi w placówkach
  • Prowadzenie zabiegów hemodializy
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Dyspozycyjność i gotowość do wspólnego uzgadniania grafiku – praca zmianowa
  • Zaangażowanie, empatia, cierpliwość, spokój i opanowanie

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...