PracaOferty pracy NiepołomiceMagazynier - zarób nawet do 5100 zł brutto/msc!

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier - zarób nawet do 5100 zł brutto/msc!

Lokalizacja:

Niepołomice

małopolskie

Zadania:

  • Przepakowywanie, konfekcjonowanie oraz sekwencjonowanie pojemników, surowców, wyrobów gotowych
  • Ewidencjonowanie i kontrola stanów magazynowych
  • Odbiór i wysyłka towarów/pojemników
  • Kontrola jakościowa i ilościowa materiału/pojemników na magazynie
  • Konserwacja/czyszczenie pojemników, surowców, wyrobów gotowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Znajomość oprogramowania MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie - praca na terenie strefy w Niepołomicach
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z realną możliwością długofalowej współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia frekwencyjna + premia miesięczna
  • Pracę od zaraz
  • Benefity: multisport, ubezpieczenie grupowe, medicover
  • Dofinansowany transport pracowniczy: Kraków, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kłaj, Kazimierza Wielka, Proszowice, Wieliczka, Niepołomice

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.