PracaOferty pracy Wodzisław Śląski › Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Kto szuka:

Eko Okna S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

Lokalizacja:

Wodzisław Śląski

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • pozyskiwanie nowych klientów z rynku francuskim
  • telefoniczną i mailową obsługę obecnych klientów
  • obsługę programu Winpro, w którym tworzymy oferty skrojone pod oczekiwania klientów
  • sporządzanie ofert cenowych
  • kompleksową realizację procesu zamówień
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • prowadzenie dokumentacji handlowej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • udział w regularnych szkoleniach poszerzających wiedzę o naszych produktach, by być profesjonalnym reprezentantem firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do nas, jeśli:

  • swobodnie komunikujesz się w języku francuskim (poziom min. B2)
  • myślenie analityczne czy przestrzenne nie jest Twoją piętą achillesową,
  • łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi i umiesz ich słuchać
  • w kontaktach z innymi stawiasz na jasne komunikaty i szeroki uśmiech
  • chcesz się nieustannie rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • premię uznaniową
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • pracowniczy program emerytalny
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • stołówkę pracowniczą
  • benefity dla rodziców - m.in. wyprawka dla noworodka,
  • rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów
  • zorganizowany dojazd do/z pracy z wielu kierunków: dot. lokalizacji Kornice, Wodzisław Śl.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Eko Okna S.A.

branże: Sprzedaż