PracaOferty pracy Warszawa › kierownik Sekcji Eksploatacji i Technicznego Utrzymania Nieruchomości w Wydziale Infrastruktury

Kto szuka:

Akademia Sztuki Wojennej

kierownik Sekcji Eksploatacji i Technicznego Utrzymania Nieruchomości w Wydziale Infrastruktury

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

1.      budowlanych zajmowanych przez komórki organizacyjne Akademii poprzez właściwe wykonywanie napraw i konserwacji wynikających z przeglądów, usuwanie awarii i jej skutków;

2.      nadzór nad określeniem ilości i jakości środków materiałowych potrzebnych do realizacji zadań konserwacyjnych w celu wstępnego przygotowania dokumentacji o zamówienie publiczne oraz ścisła współpraca w tym zakresie z Zespołem Zamówień Publicznych;

3.      udział w procedurze udzielania zamówień publicznych poprzez przygotowanie dokumentacji formalno-prawnej w tym:

a)      sporządzanie wniosków, projektów umów, kosztorysów, specyfikacji,

b)     zakupu materiałów budowlanych potrzebnych do konserwacji obiektów budowlanych,

c)      zlecania usług związanych z realizacją prac konserwacyjnych;

4.      zapewnienie prawidłowego funkcjonowania stałych urządzeń technicznych w obiektach uczelni poprzez systematyczne przeprowadzanie przeglądów tych urządzeń i bieżące usuwanie stwierdzonych niedociągnięć;

5.      nadzór nad montażem i oznakowaniem głównych wyłączników zasilania energetycznego ( wyłączniki elektroenergetyczne, zawory wodociągowe, gazowe);

6.      kierowanie bieżącymi naprawami sprzętu kwaterunkowego;

7.      współudział w sporządzaniu rocznego planu zamówień publicznych wykonywanego na szczeblu wydziału;

8.      zapewnienie racjonalnego wykorzystania przydzielonych środków rzeczowo-finansowych oraz ścisłe przestrzeganie wymagań dyscypliny finansowej w realizacji wydatków;

9.      nadzór nad prowadzeniem ewidencji czasu pracy pracowników Sekcji;

10.   opracowywanie rozwiązań problemów technicznych związanych z konserwacją i remontami obiektów budowlanych oraz zleceń robót awaryjnych;

11.   nadzór nad przyjmowaniem i rejestrowanie zgłaszanych usterek w obiektach oraz sprzętu infrastruktury;

12.   nadzór nad zapewnieniem konserwacji oraz naprawy urządzeń (systemów) przeciwpożarowych i gaśnic w sposób gwarantujący ich sprawne i niezawodne funkcjonowanie;

13.   okresowa kontrola jakości świadczonych usług w zakresie sprzątania obiektów Uczelni oraz terenu zewnętrznego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne  z co najmniej 5 letnim stażem pracy na stanowisku kierowniczym z zakresu budownictwa ogólnego lub branżowego;
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywane zadania oraz umiejętność organizacji prac;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespole.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę;
  • dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji;
  • nagrody - w zależności od wyników pracy;
  • dostęp do różnorodnych szkoleń;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • wsparcie na etapie wdrażania do pracy;
  • pakiet socjalny, w tym: dofinansowanie wypoczynku, możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie;
  • korzystna oferta dodatkowej opieki medycznej;
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania.

Aplikacje (CV) z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: zastępcy kierownika Wydziału Infrastruktury prowadzonego przez Akademię Sztuki Wojennej, administratora danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, zwanego: RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119 poz. 1, z późn. sprostowaniem), należy przesłać do dnia 12.07.2024 r. na adres:

Akademia Sztuki Wojennej, al. gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa z dopiskiem „Nabór na stanowisko zastępcy kierownika Wydziału Infrastruktury” z dopiskiem „CV”.

Informacja dla kandydatów:

1.      Kandydat do zatrudnienia może zostać poproszony na rozmowę rekrutacyjną, w trakcie której może zostać sprawdzona wiedza i umiejętności merytoryczne.

2.      Dokumenty złożone w procesie rekrutacji można odebrać w Akademii Sztuki Wojennej w terminie              do 7 dni od dnia zakończenia tego procesu. W wypadku ich nieodebrania są one niszczone w ASzWoj.

Zgodnie z art. 13 ust.1 i ust.2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia (dyrektywy 95/46/WE) (D. Urz. UE nr L 119 z 4.05.2016 r.), informujemy, iż:

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Sztuki Wojennej z siedzibą przy al. gen. Antoniego Chruściela „Montera” 103, 00-910 Warszawa.

2.      Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych .

3.      Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie przepisów prawa pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Akademia Sztuki Wojennej

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura