PracaOferty pracy WłocławekINSPEKTOR DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH R16/2414-1285/24

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INSPEKTOR DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH R16/2414-1285/24

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2412

Obowiązki:

prowadzenie i koordynowanie spraw związanych z realizacją ustawy Prawo zamówień publicznych
Szczegóły dotyczące procedury naboru na stronie https://mzidit.bipgov.net/

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne: wykształcenie: wyższe, średnie; staż pracy: przy wykształceniu wyższym minimum 3 lata, przy wykształceniu średnim minimum 5 lat; znajomość przepisów: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych, ustawy o finansach publicznych, ustawy kodeks postępowania administracyjnego, ustawy o pracownikach samorządowych; obywatelstwo polskie; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych; niekaralność/brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe; nieposzlakowana opinia.Wymagania dodatkowe: preferowane wykształcenie wyższe: prawo, administracja, ekonomia, podyplomowe z zakresu zamówień publicznych; znajomość: platformy e-Zamówienia, eNotis, znajomość obsługi programów komputerowych Word, Excel, urządzeń biurowych; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy: wskazane doświadczenie na stanowisku urzędniczym związanym z zamówieniami publicznymi w samorządzie lub w urzędzie państwowym; umiejętności zawodowe/predyspozycje osobowościowe: umiejętność interpretacji i stosowania przepisów prawa, umiejętność sprawnego planowania i organizacji pracy, samodzielność, skrupulatność, komunikatywność, sumienność, postawa etyczna, bezstronność; stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku pracy.

Miejsce pracy: ZIELNA 13/21, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Szczegóły dotyczące procedury naboru na stronie https://mzidit.bipgov.net/

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-06

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.