PracaOferty pracy PoznańZastępca Kierownika Zespołu Sprzedaży

Kto szuka:

G DATA Software Sp. z o.o.

Stanowisko:

Zastępca Kierownika Zespołu Sprzedaży

Lokalizacja:

Poznań, Grunwald

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie i koordynacja działań zespołu handlowego
  • Ustalanie i wsparcie w realizacji celów
  • Coaching i rozwój umiejętności zespołu
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych i szkoleń
  • Analiza kluczowych wskaźników (KPI) i raportowanie
  • Planowanie pracy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Administrowanie systemem CRM

Wymagania stawiane pracownikowi:

Cechy idealnego kandydata:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. rok doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą, preferowane w IT
  • Zaawansowane umiejętności obsługi MS Office, zwłaszcza Excel
  • Skuteczne zarządzanie zespołem, doskonała organizacja
  • Analizowanie danych, niezależność
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Preferowane prawo jazdy kat. B i znajomość angielskiego
  • Doświadczenie w IT mile widziane

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system prowizyjny
  • Pakiet benefitów socjalnych
  • Szkolenia i możliwości rozwoju
  • Ubezpieczenie zdrowotne i inne dodatki
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Bonusy świąteczne
  • Elastyczna lokalizacja biura
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Karta sportowa i inne opcje rekreacyjne
  • Rabaty na wypoczynek
  • Wydarzenia integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: G DATA Software Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.