eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy JasinSpecjalista ds. Kadr i Płac

WPIP Construction Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp. k.)

Stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Lokalizacja:

Jasin, k. Poznania

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • naliczanie wynagrodzeń;
  • bieżąca obsługa kadrowa pracowników;
  • prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS, PFRON;
  • weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym;
  • prowadzenie spraw związanych z ZFŚS;
  • rozliczanie delegacji pracowników;
  • koordynacja benefitów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • biegła znajomość przepisów kadrowo-płacowych i przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych;
  • biegła znajomość obsługi programu Płatnik i Symfonia (mile widziana znajomość programu Impuls);
  • dobra organizacja pracy;
  • samodzielność i zaangażowanie.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • ciekawe projekty oraz wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji;
  • pakiet świadczeń min. takich jak prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do nauki itp.;
  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia do pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Artykuł podsumowuje Raport płacowy Sedlak & Sedlak dla firm produkcyjnych - wiosna/lato 2024, bazujący na danych zebranych od lutego do kwietnia 2024 roku. W badaniu uczestniczyło 561 zakładów produkcyjnych. Dominujące branże to FMCG (21%) ...

Absencja jest powszechnym problemem wśród pracowników produkcyjnych. W artykule omówiono potencjalne źródło tego zjawiska oraz przedstawiono metody radzenia sobie z nim. Podkreślono rolę atrakcyjnych systemów wynagrodzeń, które mogą ...