eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Dąbrowa GórniczaOperator linii laminatów

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Operator linii laminatów

Numer referencyjny:

14564

Lokalizacja:

Dąbrowa Górnicza

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Kontrola parametrów procesu produkcyjnego
  • Obsługa maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie zasad BHP i ochrony środowiska
  • Zabezpieczenie ciągłości produkcji
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z branży produkcyjnej
  • Chęć podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Uprawnienia na wózki widłowe oraz suwnice (mile widziane)
Oferta:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Praca w systemie 4-brygadowym (według grafiku, po 8h)
  • Wynagrodzenie zasadnicze
  • Premie (produkcyjna, BHP)
  • Dodatek za pracę 4-brygadową (wypłacany miesięcznie)
  • Dodatek za pracę w porze nocnej
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Jeżeli zależy Ci na rozwoju zawodowym, praca w systemie 4-brygadowym nie stanowi dla Ciebie kłopotu, a branża produkcyjna to kierunek właśnie dla Ciebie – wyślij swoje CV i zaprezentuj swoją kandydaturę na rozmowie kwalifikacyjnej.
To może być Twoja nowa praca!
Stanowiska zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn!

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.