PracaOferty pracy StarczanowoMłodszy operator produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Młodszy operator produkcji (m/k)

Lokalizacja:

Starczanowo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • produkowanie części zgodne z procedurami kontrolnymi i jakościowymi spółki,
  • wyrabianie ustalonych norm produkcyjnych,
  • natychmiastowe zgłaszanie usterek przełożonemu,
  • wykonywanie prostych prac manualnych przy linii produkcyjnej,
  • pakowanie towaru do odpowiednich kartonów i pojemników,
  • dyscyplina w przestrzeganiu regulaminów i zasad obowiązujących w zakładzie pracy,
  • bieżące utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej.

Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie min. podstawowe,
  • zdolności manualne,
  • zdolność do wykonywania powtarzalnych zadań przez dłuższy czas,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej – mile widziane.

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  • możliwość awansu na stanowisko operatora po trzech miesiącach,
  • możliwość korzystania z darmowego transportu z Wrześni.

Miejsce pracy: Starczanowo.

Przebieg procesu rekrutacji:
Po otrzymaniu CV skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi Kandydatami celem przeprowadzenia wstępnej weryfikacji. Po tym etapie wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do rozmowy bezpośrednio w firmie. Czas trwania rozmowy około 45 min, max. 1h.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...