PracaOferty pracy Tomaszów MazowieckiLider kontrolingu finansowego (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Lider kontrolingu finansowego (m/k)

Lokalizacja:

Tomaszów Mazowiecki

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres zadań:

  • usprawnianie procesów kontroli wewnętrznej zakładu,
  • współudział w tworzeniu budżetów i prognoz zakładu,
  • analizowanie odchyleń parametrów i wskaźników budżetu,
  • usprawnianie narzędzi do raportowania i budżetowania (Excel, Power BI),
  • sporządzanie prognoz finansowych,
  • współudział w pracach nad wycenami wyrobów i ustalanie cen ewidencyjnych,
  • analizowanie rentowności projektów,
  • definiowanie, analizowanie i monitorowanie wskaźników KPI,
  • sporządzanie raportów bieżących, miesięcznych, rocznych zgodnie z dyspozycją Dyrektora finansowego,
  • prace związane z zamknięciem i rozliczeniem miesiąca (księgowania, akceptacje kosztów, alokacje kosztów).

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość, controlling),
  • doświadczenie na stanowisku kontrolera finansowego w branży automotive,
  • praktyczna wiedza z zakresu kontroli finansowej, rachunkowości, finansów,
  • znajomość programów klasy ERP - SAP lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego min. B2.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • interesującą pracę w globalnej organizacji z realnymi możliwościami rozwoju,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Finanse

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Praca zdalna nie jest przedłużeniem urlopu. Prawnicy i eksperci rynku pracy nie maja co do tego wątpliwości, ale wciąż zdarzają się sytuacje, gdy pracownicy przedłużają sobie urlop wykorzystując pracę zdalną lub proszą pracodawców o ...

Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Edukacji Narodowej od 16 września 2024 r. zawieszono zajęcia w szkołach i placówkach edukacyjnych w czterech województwach narażonych najbardziej na skutki powodzi, dotyczy to około 420 placówek. W związku ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...