eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Suchy LasKsięgowa / Księgowy

Kto szuka:

Bax-Baumaschinen Sp. z o.o.

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja:

Suchy Las

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego;
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • księgowanie wyciągów bankowych krajowych i walutowych;
  • księgowanie faktur sprzedaży;
  • księgowanie faktur kosztowych;
  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami oraz kontrahentami;
  • analiza zapisów i sald kont księgowych;
  • ewidencja środków trwałych;
  • uczestnictwo w zamknięciu miesiąca i zamknięciu roku, inne prace zlecone przez przełożonych;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe (finanse/rachunkowość)
  • dobra znajomość przepisów VAT/CIT, ustawy o rachunkowości
  • doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność
  • znajomość systemów księgowych ( mile widziana znajomość Comarch Optima)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • samodzielność
  • zaangażowanie
  • umiejętność organizacji pracy

Firma oferuje:

To oferujemy
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Bax-Baumaschinen Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt

30 września weszło w życie nowe rozporządzenie dotyczące wykazu prac wzbronionych młodocianym pracownikom oraz warunków ich zatrudniania. Kiedy i na jakich warunkach może być zatrudniona osoba niepełnoletnia? Jakie zmiany wprowadzają nowe ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.