PracaOferty pracy PoznańSpecjalista ds. zakupów z językiem niemieckimi

Kto szuka:

ER Group

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckimi

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Przyszły zakres obowiązków:
  • Wsparcie użytkowników w zakresie procesów "source to pay" poprzez system zgłoszeń SAP/Ariba
  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń dotyczących bieżących problemów z systemami zakupowymi i płatnościami
  • Wykonywanie oceny zgłoszeń i problemów, kierowanie ich do właściwych zespołów wsparcia w celu szybszego rozwiązania problemów technicznych lub związanych z danymi
  • Aktywne poszukiwanie możliwości optymalizacji i ulepszania istniejących procesów i narzędzi w celu poprawy efektywności i satysfakcji klienta
  • Współpraca z globalnym zespołem w celu osiągnięcia kluczowych KPI

Wymagania stawiane pracownikowi:

Pracodawca oczekuje:
  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego i angielskiego na poziomie C1
  • Umiejętność pracy z aplikacjami Microsoft (Word, Excel, PowerPoint, Access).
  • Znajomość systemu SAP,  HANA będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zgodne z posiadanymi umiejętnościami
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do urlopu, kursów językowych oraz premię roczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie o globalnym zasięgu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-09

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: ER Group

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.