eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy PoznańKasjer / Kasjerka

Kto szuka:

Chata Polska S.A.

Stanowisko:

Kasjer / Kasjerka

Lokalizacja:

Poznań, ul. Skibowa 9a

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Obsługa kasy fiskalnej sklepu
  • Dbałość o uzupełnienie towaru na półkach sklepowych
  • Obsługa klientów
  • Utrzymanie porządku

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekujemy:
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany (6-21:30) oraz w wybrane weekendy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub zlecenie
  • Możliwość awansu
  • Ubezpieczenie
  • Pakiet sportowy
  • Rabatową kartę zakupową

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: Chata Polska S.A.

branże: Sprzedaż

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...